Stopy każdego z nas są wrażliwe i wymagają odpowiedniej pielęgnacji oraz butów. Jedynie wysokiej jakości buty pozwalają uzyskać gwarancję zdrowia, dlatego wyborowi odpowiedniego obuwia należy nadać priorytet.
Proponujemy Państwu buty Crocs! Ich atutem jest niesamowity, wręcz kosmiczny wygląd, ogromny wybór kolorów, ale przede wszystkim wygoda i wielofunkcyjność.
Materiał, z którego są wyprodukowane buty to PCCR (proprietary closed cell resign), o właściwościach żywicznych na który CROCS ma wyłączność. To sprawia, że te buty idealnie dostosowują się do stóp.
Dodatkowo są bardzo lekkie (jedna para butów Crocs Cayman waży ok. 160 gr), zaprojektowane ortopedycznie, zdrowe dla stóp i kręgosłupa, trwałe i bardzo łatwe do czyszczenia (do ich umycia wystarcza woda z mydłem).
Są antybakteryjne i nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów, można je swobodnie odświeżać płynem dezynfekującym, nie rysują podłogi.
Dobre obuwie to także wyjątkowa trwałość. Buty oferowane przez nas charakteryzują się niezwykle wysoką jakością. Mając je na nogach nie musisz obawiać się żadnych niespodzianek.

Oferujemy modele dla dzieci, mężczyzn oraz dla kobiet: standardowe crocsbandy, japonki, baleriny, buty na obcasie i wiele wiele innych.

Wszystkie wykonane są tego samego materiału, dzięki czemu są wygodne i lekkie.